Rémy Martin 300

Představujeme unikátní edici cognacu Rémy Martin 300th Anniversary Coupe

Mimořádný cognac můžete mít mezi prvními i Vy

Rémy Martin 300th Anniversary Coupe

Rémy Martin oslavuje impozantních 300 let! Tento dodnes tradiční rodinný výrobce se specializuje pouze na výrobu těch nejlepších cognaců v kategorii Fine Champagne Cognac. K příležitosti tohoto výročí vydává speciální limitovanou edici Rémy Martin 300th Anniversary Coupe. Tento koňak byl vyroben v exkluzivním počtu 6724 kusů.

Tato extrémně vzácná směs eau-de-vie pochází pouze z té nejunikátnější apelace Grande Champagne. Každá karafa má vlastní číslo a certifikát s ručně psaným číslem. Baptiste Loiseau, pravděpodobně nejnadanější cellar master dneška, využil staleté zásoby těch nejlepších cognaců od svých předchůdců a svým mimořádným talentem vytvořil vlastní interpretaci těchto unikátních cognaců.

Počátek této karafy sahá až do roku 1974, kdy společnost Rémy Martin oslavovala 250 let od svého založení. Tehdy byl položen základ pro tzv. La Reserve Perpetuelle. Část této mimořádné výroční edice byla nalahvována, zatímco druhá část byla uložena pro budoucí výroční edice. Aby tento systém přežil, současný mistr sklepmistrů, Baptiste Loiseau, musí do tohoto archivu vrátit stejné množství z edice 300, aby bylo zajištěno pokračování pro další generace. Tato fascinující prozřetelnost je založena na řemeslném umění jedné z nejstarších společností, která stále vyrábí alkohol na světě.

Rémy Martin 300th Anniversary Coupe pohledem Roberta Vaněčka

Ke značce Rémy Martin mám speciální vztah. Nejen proto, že stále zůstává rodinnou firmou, ale také proto, že je to jedna z prvních společností, které jsem měl možnost navštívit a seznámit se s lidmi, kteří zde žijí pro cognac. Jejich filozofie mě oslovuje, zejména jejich nekompromisní důraz na kvalitu všech nabízených cognaců.

Měl jsem již možnost ochutnat tuto mimořádnou edici a jsem přesvědčen, že se jedná o naprosto jedinečný cognac. To je základní kámen pro úspěšnou budoucnost této edice. Když přihlédneme k tomu, že Rémy Martin vytváří podobné edice nepravidelně a opravdu jen k výjimečným příležitostem, které se vážou k této palírně, je jasné, že tento výrobek je předurčen ke sběratelsko-investičnímu úspěchu. 

Máte zájem o Rémy Martin 300?

  • Rémy Martin 300

  • Should be Empty: